i ching permainu knyga

Būrimas Pagal Permainų Knygą

Ši svetainė skirta žmonėms, norintiems daugiau sužinoti apie Permainų Knygą ir išmokti šio būrimo metodo. Čia analizuojama permainų knyga, kuri kaip aiškiaregystės priemonė buvo naudojama nuo senų laikų, prieš kelis tūkstančius metų.

Sakoma, jog Permainų Knyga – viena svarbiausių Kinų tradicijos knygų, padariusi įtaką visoms Kinijos kultūros formoms. Su šia knyga kaip su orakulu konsultavosi pats Konfucijus, kuris pripažino jos vertę ir pridėjo savo komentarų.

Burtis reikia tada, kai jus pradeda neraminti koks nors svarbus klausimas. Daryti reikia taip: paimkite tris vienodas monetas ir meskite jas 6 kartus. Jeigu iš karto nukrito dvi ar trys monetos “herbu” į viršų, popieriuje nubrėžkite ištisinę liniją, jeigu atsivertė dvi ar trys monetos (“pinigai”) – brėžkite liniją su pertrūkiu. Po šešių metimų jūs turėsite popieriuje 6 linijas – Hexagramą. Atkreipkite dėmesį, kad hexagrama brėžiama iš apačios į viršų, t.y pirmoji linija apačioje, antroji virš jos ir tt. kai hexagrama jau nupiešta, reikia surasti jos numerį. Dėl to hexagramą suskirstėme į dvi dalis: viršutinę ir apatinę. Apatinės hexagramos dalies ieškokite vertikaliame lentelės stulpelyje, o viršutinės dalies horizontaliame. Kur jos susikirs – ten jūsų hexagramos numeris ir spustelėkite jį pelės klavišu kartą ar kelis kartus.

Burtis reikia tada, kai jus pradeda neraminti koks nors svarbus klausimas. Daryti reikia taip: paimkite tris vienodas monetas ir meskite jas 6 kartus. Jeigu iš karto nukrito dvi ar trys monetos “herbu” į viršų, popieriuje nubrėžkite ištisinę liniją, jeigu atsivertė dvi ar trys monetos (“pinigai”) – brėžkite liniją su pertrūkiu. Po šešių metimų jūs turėsite popieriuje 6 linijas – Hexagramą.

Atkreipkite dėmesį, kad hexagrama brėžiama iš apačios į viršų, t.y pirmoji linija apačioje, antroji virš jos ir tt. kai hexagrama jau nupiešta, reikia surasti jos numerį. Dėl to hexagramą suskirstėme į dvi dalis: viršutinę ir apatinę.

Apatinės hexagramos dalies ieškokite vertikaliame lentelės stulpelyje, o viršutinės dalies horizontaliame. Kur jos susikirs – ten jūsų hexagramos numeris (aprašymą rasite Heksagramų reikšmių puslapyje).

 

Viršus →
Apačia ↓
1 43 14 34 9 5 26 11
10 58 38 54 61 60 41 19
13 49 30 55 37 63 22 36
25 17 21 51 42 3 27 24
44 28 50 32 57 48 18 46
6 47 64 40 59 29 4 7
33 31 56 62 53 39 52 15
12 45 35 16 20 8 23 2

 

Patarimai kaip teisingai atlikti būrimą, naudojant permainų knygos heksagramas.

Pirmiausia išmokite suformuluoti klausimą:

– Konsultacijos metu turėkite omenyje klausimą;

– Visada užduokite trumpus ir aiškius klausimus – stenkitės būti konkretūs;

– Klauskite apie viską, ką norite sužinoti, įskaitant sveikatą, vestuves, verslą, meilę, profesiją ir pan;

– Jūsų klausimas turėtų būti susijęs tik su ateities klausimais; Geriausia klausti apie gerą ar blogą ateityje planuojamo dalyko ar įvykio rezultatą.

2. Šį būrima galite naudoti ne tik sau, bet ir kitiems (užduoti klausimus kitų asmenų vardu). Tačiau tai darydami turite turėti patirties aiškinti jo atsakymus, atsižvelgdami į tai, kad atsakymai pateikiami per jus.

3. Užsirašykite savo klausimą ir atsakymą į dienoraštį ir patikrinkite būsimų įvykių raidą, kad pamatytumėte, kaip jie atitinka atsakymą. Jei reikia, dar kartą paklauskite orakulo dėl tos pačios problemos.

Praktikuokitės ir retrospektyviai įvertinkite gautus patarimus ar ateities spėjimus, taip galėsite geriau analizuoti ateityje susidarančias heksogramas.

būrimas - trys monetos (permainų knyga)
permainų knyga - heksagramos